Hakkımızda

Starmix Alçı Sıva Makinaları 

İnşaat sektöründe hizmet veren Rüzgar Makina 2012 yılında kurulmuş olan ve yeni bir firma olmasına rağmen Starmix Markası ile sunmuş olduğu üstün kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hızla büyüyerek sektöründe büyük bir tecrübeye sahip olmuştur.

Kısa sürede büyük başarılara imza atmamızın en önemli sebepleri geliştirdiğimiz hizmetlerimiz, bilgi birikimimiz, deneyimli uzman kadromuz ve güvene dayalı iş anlayışımızdır. Son teknoloji ürünleri ile sürekli hizmetlerimizi geliştirerek ürün çeşidi ve kalitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönlendirip daima ileriyi hedefleyerek sektörün vazgeçilmezi olmayı ilke edindik.

Rüzgar Makina, sektöründe öncü birçok firmaya sunduğu geniş ürün yelpazesini kalite ve iyi bir hizmet anlayışı ile birleştirerek, Starmix markası adı altında alçı sıva makinaları, kara sıva makinaları, el aletleri, sıva makinası hortumları, temizleme setleri, püskürtme tabancaları ve birçok yedek parça ile en doğru ve en etkin bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

 

 

 

                                            STARMİX ALÇI SIVA MAKİNASI

 STARMİX KARA SIVA MAKİNASI

Firmamızın kuruluşundan bu yana en önemli amacı; gelişen sektörümüze katkı sağlamak, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden ve müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutarak daima çalışmalarında en iyisini hedeflemek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede ürünleri, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarla, her zaman pozitif ve güler yüzlü uzman kadromuz ile sunarak çalışmalarına hızla devam etmektir. Bu amaçla müşterilerimiz ile aramızda güvene dayalı bir bağ oluşturarak bu sektörde sürdürülebilirliğimize devam ettirmek tüm Rüzgar Makine ailesi olarak ilk hedefimizdir.

Starmix  büyüyen bu sektörde siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ve en iyi hizmeti sunarak her zaman müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyetlerini aynı kararlılıkta sürdürmeye devam edecektir.